Przygodę z etnologią rozpocząłem w 2011 roku. Przez dwa kolejne lata byłem członkiem grupy badawczej, prowadzonej przez dr hab. Karolinę Bielenin-Lenczowską. Naszym celem była próba stworzenia współczesnej monografii jednego z regionów Macedonii - Porecza. Prowadzone przeze mnie badania skupiały się na ukazaniu ciągłości i zmiany tradycji w kontekście lokalnych praktyk magicznych (wróżenia z kawy, leczenia słowem) poprzez biografię lokalnej znachorki - Rizy.
W 2014 roku zacząłem studia magisterskie na kierunku etnologia i antropologia kulturowa w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej oraz na kierunku bioetyka w Instytucie Filozofii. Tym razem skupiłem się na jednej z warszawskich imprez cyklicznych - WIXAPOL S.A., a raczej na osobach bawiących się na niej i tworzących ją. W pracy starałem się ukazać związki między kulturą a procesami kognitywnymi oraz ich wzajemne oddziaływanie na siebie.
Obecnie realizuję projekt skoncentrowany wokół codzienności osób z synestezją oraz społeczno-kulturowego wymiaru synestezji. Od 2016 roku mam przyjemność kontynuować naukę i ulepszać swój warsztat etnograficzny, zarówno jako doktorant oraz projektant i badacz user experience.
kontakt e-mail.