Oczy i obiektywy - 14 Przegląd Filmów Etnograficznych

Trwa nabór do XIV edycji Przeglądu Filmów Etnograficznych “Oczy i Obiektywy”

logo przeglądu
Miasto:
Miejsce:
Służewski Dom Kultury, ul. J.S. Bacha 15
07-06-2019
Zgłoszenie do:
30-04-2019

Do 30 kwietnia 2019 roku można zgłaszać filmy do XIV Przeglądu Filmów Etnograficznych “Oczy i Obiektywy”.

Organizatorami przeglądu są Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna im. Witolda Dynowskiego oraz Koło Naukowe Studentów Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego “Etno”

Przegląd służy prezentacji różnorodnych form filmów etnograficznych oraz filmów dokumentalnych wrażliwych na sprawy społeczne. Wydarzenie będzie okazją do pokazania współczesnych polskich i zagranicznych produkcji tworzonych przez antropologów oraz filmowców łączących pasję do kina i etnografii.

Dodatkowe informacje na temat wydarzenia można uzyskać mailowo oraz na stronie www.oczyiobiektywy.art.plFacebooku.

Linki do naboru:
1. Regulamin przeglądu / Term and conditions
2. Formularz zgłoszeniowy / Form to submit

Zachęcamy do udziału w Przeglądzie!