Dr Agata Ignaciuk uczestniczyła w panelu dyskusyjnym “Etyka w badaniach społecznych. Pomiędzy instytucjonalizacją a intuicją badacza”

Panel został zorganizowany na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego przez Polskie Towarzystwo Socjologiczne Oddział Łódzki

15-05-2019
Miasto:
Łódź
Miejsce:
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
13-05-2019

Uczestnicy: dr Agata Ignaciuk (Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UW), dr Adrianna Surmiak (Instytut Stosowanych Nauk Społecznych, Uniwersytet Warszawski) i prof. dr hab. Antoni Sułek (Katedra Metod i Technik Badań Społecznych - Instytut Socjologii UŁ).

Dyskusję prowadzili: dr Sylwia Męcfal (Katedra Metod i Technik Badań Społecznych - Instytut Socjologii UŁ) i dr Jakub Ryszard Stempień (Katedra Socjologii Wsi i Miasta IS UŁ).