Absolwenci IEiAK laureatami konkursu na najlepsze prace licencjacką i magisterską z wykorzystaniem historii mówionej!

Kategorie:
Nagroda
plakat promocyjny

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w II edycji „Konkursu na najlepsze prace licencjacką i magisterską z wykorzystaniem historii mówionej”, organizowanego przez Ośrodek „Pamięć i Przyszłość” oraz Polskie Towarzystwo Historii Mówionej pod patronatem „Wrocławskiego Rocznika Historii Mówionej” I miejsce zajęła Zuzanna Newbery za pracę pt. Dzieciństwo w cieniu wojny i powojnia. Wspomnienia odchodzącego pokolenia, napisaną pod kierunkiem dr hab. Magdaleny Lubańskiej na Uniwersytecie Warszawskim (IEIAK). Wyróżnienie otrzymał także Igor Fedorowicz za pracę pt. Spór o cerkiew. Konflikt lokalnych tożsamości w społeczności leżachowskiej, napisaną także pod kierunkiem dr hab. Magdaleny Lubańskiej.

Uhonorowanym serdecznie gratulujemy!