ZAWIADOMIENIE

07-10-2024

Wydziałowa Komisja Wyborcza zawiadamia, że 21.10.2024 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Wydziału Nauk o Kulturze i Sztuce w kurii samodzielnych nauczycieli akademickich (1 mandat do obsadzenia, zgodnie z Regulaminem WNKS par. 17, p. 2, ust. 4 WKW ustaliła liczbę miejsc przypadających każdemu instytutowi, opierając się na zasadzie proporcjonalności: Instytut Muzykologii – 1).

Zebranie wyborcze odbędzie się w formie zdalnej.

Przebieg głosowania zdalnego:

Zgłoszenia kandydatów (zawierające zgodę kandydata i oświadczenie, że spełnia warunki biernego prawa wyborczego) prosimy przesyłać drogą mailową do przedstawicielki WKW Agnieszki Gołębiowskiej (agolebiowska@uw.edu.pl) do 21.10.2024 do godz. 11. Najpóźniej do godz. 12 otrzymają Państwo potwierdzenie zgłoszenia. Oryginały prosimy zostawiać w Bibliotece Instytutu Muzykologii (Krakowskie Przedmieście 32 – Pałac TyszkiewiczówPotockich, klatka C, pok. C 5).

Głosowanie za pośrednictwem systemu USOS 21.10 w godz. 13.00-17:00; ewentualna druga tura godz. 18-20.

Ogłoszenie wyników drogą mailową po każdej turze.

Instrukcja:

Aby zagłosować za pośrednictwem systemu USOS należy w czasie trwania głosowania zalogować się, wejść do działu „Dla wszystkich” i tam wybrać kategorię „Wybory” LUB wejść na stronę: https://usosweb.uw.edu.pl/kontroler.php?_action=dodatki/wybo..., wtedy po zalogowaniu pojawi się strona z listą dostępnych wyborów. Następnie należy kliknąć „Głosuj” i oddać głos. Po rozpoczęciu głosowania dostaną Państwo też link bezpośrednio kierujący do odpowiedniego miejsca w systemie USOS.

Jeżeli są Państwo uprawnieni do głosowania, a po rozpoczęciu głosowania nie widzą Państwo odpowiednich wyborów w systemie USOS, prosimy o niezwłoczny kontakt z WKW.

W imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej WNKS UW

Prof. dr hab. Agnieszka Kościańska