Wybory uzupełniające do Rady Wydziału Nauk o Kulturze i Sztuce

Data dodania: 
12-01-2023

Wydziałowa Komisja Wyborcza zawiadamia, że w dniach 31.01-01.02.2023 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Wydziału Nauk o Kulturze i Sztuce w kurii innych nauczycieli akademickich – 1 mandat do obsadzenia.

Zebranie wyborcze odbędzie się w formie zdalnej.

Przebieg głosowania zdalnego:

Kandydatów prosimy zgłaszać drogą mailową do przedstawicielki WKW Agnieszki Gołębiowskiej (agolebiowska@uw.edu.pl) do 31.01 do godz. 10. Najpóźniej do godz. 12 otrzymacie Państwo potwierdzenie zgłoszenia, a kandydaci prośbę o przesłanie pocztą elektroniczną zgód na kandydowanie i oświadczeń, że spełniają warunki biernego prawa wyborczego. Zgody i oświadczenia trzeba przesłać do 31.01 do godz. 15 (też na adres agolebiowska@uw.edu.pl). Oryginały prosimy zostawiać w Bibliotece Instytutu Muzykologii (Krakowskie Przedmieście 32 – pałac Tyszkiewiczów-Potockich, klatka C, pok. C 5).

Głosowanie za pośrednictwem systemu USOS odbędzie się 01.02 w godz. 8:00-15:00; ewentualna druga tura godz. 16-17; ewentualna 3 tura godz. 18-19.

Ogłoszenie wyników drogą mailową po każdej turze.

Instrukcja:

Aby zagłosować za pośrednictwem systemu USOS należy w czasie trwania głosowania zalogować się, wejść do działu „Dla wszystkich” i tam wybrać kategorię „Wybory” LUB wejść na stronę: https://usosweb.uw.edu.pl/kontroler.php?_action=dodatki/wybory2/index, wtedy po zalogowaniu pojawi się strona z listą dostępnych wyborów. Następnie należy kliknąć „Głosuj” i oddać głos. Po rozpoczęciu głosowania dostaniecie Państwo też link bezpośrednio kierujący do odpowiedniego miejsca w systemie USOS.

Jeżeli jesteście Państwo uprawnieni do głosowania, a po rozpoczęciu głosowania nie widzicie odpowiednich wyborów w systemie USOS, prosimy o niezwłoczny kontakt z przewodniczącą WKW (akoscianska@uw.edu.pl).

W imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej WNKS UW
dr hab. Agnieszka Kościańska, prof. ucz.
Przewodnicząca WKW