Przegląd Kina Gruzińskiego "Gamardżoba kino"// spotkanie z udziałem dr Iwony Kaliszewskiej i Wojciecha Góreckiego

15-05-2017
Kategorie:

Serdecznie zapraszamy na Przegląd Kina Gruzińskiego "Gamardżoba kino"!

Przegląd to inicjatywa studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiej Szkoły Filmowej. Działamy na zasadzie wolontariatu, w imię promocji gruzińskiej kultury. Łączy nas zainteresowanie różnymi stronami Gruzji. Celem przeglądu jest zaprezentowanie jak najszerszej publiczności wybitnych produkcji gruzińskiej kinematografii oraz stworzenie przestrzeni do spotkania i dyskusji.

Podczas wydarzenia pokazywane będą zarówno uznane dzieła kina gruzińskiego, jak i obrazy współczesnych reżyserów. “Gamardżoba kino” to nie tylko pokazy filmowe, ale także liczne imprezy towarzyszące - debaty, wykłady oraz spotkania z twórcami filmowymi, ekspertkami i ekspertami (wśród nich m. in dr Iwona Kaliszewska, dr Konrad Zasztowt) oraz pisarzami.

17-19 maja 2017, Warszawa

Wstęp na wszystkie pokazy jest wolny.

Linki do wydarzeń na każdy dzień przeglądu: