Koncert muzyki i tańca indonezyjskiego

z udziałem studentów IEiAK i IM

23-01-2020
Kategorie:
IEiAK
Miasto:
Miejsce:
Sala Balowa, Pałac Tyszkiewiczów-Potockich, Krakowskie Przedmieście 32
26-01-2020

ZAPRASZAMY na koncert WARSAW GAMELAN GROUP, z udziałem studentów etnologii (uczestniczących w zajęciach z Antropologii tańca Indonezji) oraz studentów muzykologii (uczestniczących w warsztatach muzyki gamelanu).

W programie tradycyjna muzyka i taniec z Jawy oraz współczesne kompozycje na gamelan autorstwa indonezyjskich i zachodnich kompozytorów.

Koncert jest organizowany wspólnie przez Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej oraz Instytut Muzykologii. Honorowy patronat nad koncertem objęła Ambasada Republiki Indonezji w Warszawie. Partnerami koncertu są Stowarzyszenie Polsko-Indonezyjskie SAHABAT oraz Fundacja Współpracy Polsko-Indonezyjskiej "Nusantara".

W koncercie weźmie udział Jej Ekscelencja Pani Ambasador Republiki Indonezji Siti Nugraha Mauludiah oraz attaché kulturalna Pani Diyah Ramadani Agustini.

Wstęp wolny.