Być ajentem. O systemie agencyjnym znanej sieci sklepów spożywczych - seminarium jedzeniowe

05-12-2016
Kategorie:
Seminarium
Miasto:
Miejsce:
IEiAK UW, ul. Żurawia 4, s.108
13-12-2016

Serdecznie zapraszamy na kolejne seminarium „Społeczno-kulturowe konteksty praktyk jedzeniowych” (IFIS PAN i IEIAK UW), które odbędzie się we wtorek 13 grudnia w godzinach 18.00-20.00, w sali 108 w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UW przy ul. Żurawiej 4.

Joanna Jurkiewicz wygłosi referat pt.

Być ajentem. O systemie agencyjnym znanej sieci sklepów spożywczych

Komentarz wygłosi dr Katarzyna Górniak

Joanna Jurkiewicz - socjolożka, absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na UMK w Toruniu, autorka badań o systemie agencyjnym spółki Żabka Polska.

dr Katarzyna Górniak - socjolożka, pracuje na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej. Zajmuje się ubóstwem, wykluczeniem społecznym oraz zagadnieniami nierówności społecznych. Interesują ją również instytucjonalne i pozainstytucjonalne formy wsparcia.

Powiązane materiały