V Kongres Afrykanistów Polskich 2018 - ogłoszenie terminu

Znamy już termin i miejsce V Kongresu Afrykanistów Polskich, który będzie organizowany przez Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej oraz Polskie Towarzystwo Afrykanistyczne.

V Kongres Afrykanistów Polskich odbędzie się 23–25 kwietnia 2018 r. w klasztorze na Świętym Krzyżu (Łysa Góra) oraz sąsiadującym hotelu „Jodłowy Dwór” w Hucie Szklanej 34. Już teraz gorąco zapraszamy wszystkich badaczy i studentów różnych dyscyplin zainteresowanych tematami afrykanistycznymi oraz zachęcamy do wpisywania tego wydarzenia w kalendarze.

Poprzedni Kongres wybrał na organizatora prof. Macieja Ząbka, dyrektora Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego, stąd obecność IEiAK UW u boku Polskiego Towarzystwa Afrykanistycznego jako współorganizatorów wydarzenia.